Презентація благодійного проекту "Дивосвіт українського мистецтва"

Відкриття об'єкту присвячено Міжнародному дню ветеранів та людей похилого віку.

27 вересня о 10:30 в приміщенні Київського пансіонату ветеранів праці (вул. Маршала Жукова, 2) відбудеться презентація першого об'єкту, оздобленого Петриківським розписом в рамках проекту "Дивосвіт українського мистецтва". Проект реалізує соціальна ініціатива "UAMAZE. Дивосвіт українського мистецтва" за підтримки Riara та Beat Production Studio. Відкриття об'єкту присвячено Міжнародному дню ветеранів та людей похилого віку.

У заході візьмуть участь:

Юлія Рожкова, професійний художник, майстриня Петриківського розпису;

Олександр Коняхін, директор Київського пансіонату ветеранів праці;

Ірина Титова, організатор проекту "UAMAZE. Дивосвіт українського мистецтва";

Анна Юденко, благодійник, співвласник Riara;

Інші учасники розпису — художники, мешканці пансіонату.

В програмі заходу — проведення майстер-класу з Петриківського розпису. Взяти участь у майстер-класі зможуть всі учасники та гості заходу.

Прохання акредитуватися до 26 вересня, 20.00.

По додаткову інформацію та з питань акредитації звертатися до:

Тетяна Ромах

Куратор проекту "UAMAZE. Дивосвіт українського мистецтва"

+38 (099) 222 95 70

[email protected]

Довідкова інформація

"UAMAZE. Дивосвіт українського мистецтва" — це соціальна ініціатива, яка займається популяризацію найколоритніших доробків народного декоративного мистецтва України. Діяльність проекту спрямована на те, щоб культурна спадщина ставала сучасною та відомою не тільки в Україні, але й у світі.

"UAMAZE. Дивосвіт українського мистецтва" займається благодійними соціальними проектами; організує майстер-класи та школу з Петриківського розпису; поширює знання про символіку декоративного мистецтва; організує арт-подорожі по Україні; поширює якісну сувенірну продукцію.

Київський пансіонат ветеранів праці заснований у 1971 році і розрахований на 300 осіб. На сьогодні мешкає 234 громадян похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, які потребують стороннього догляду та побутового і медичного обслуговування. Пансіонат знаходиться у лісопарковій зоні на площі 4 га, має 2 житлових корпуси, господарчі споруди).

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Новости партнеров
Следующий материал

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять