...(продовження питань).
Ми у спадок від СРСР, завдяки союзу з Росією, отримали потужну державу. Саме радянські українці нарівні з руськими, створили величезний пласт культури, науки, виробництва в СРСР. Через розрив економічних зв’язків з Росією Україна позбулася флоту, важкої, легкої, військової промисловості, майже знищена харчова тощо.
1. Для чого українські націоналісти майже повністю розірвали економічні стосунки із Росією (через політку Ющенка і Тимошенко)?
2. Для чого принижується роль радянських українців – саме тих, хто об’єднав українські землі, захистив їх від ворогів, створив потужну економіку (яку і зараз розкрадають і не можуть розкрасти олігархи), культуру, а у 1991 році – без жодного пострілу створив незалежну Україну? Яке відношення до цих здобутків мають галицькі профашисти? В чому їх особлива заслуга у створенні сучасної України?
3. Для чого відмовлятися від культури, науки СРСР, зокрема – російської мови? Хіба не радянські українці її створювали разом із руськими?
4. Чому заради «незалежності» від Росії (від газу, економічної, наукової, культурної співпраці) українці повинні жити у злиднях? В чому програма Ваших дій – померти заради якоїсь нової «незалежності» від перевірених часом історічних партнерів?
5. Чому ЄС, Китай, Японія дуже швидко економічно зближуються із Росією, займаючи місце України? Чому ЄС буквально виштовхало Україну із торгівлі російським газом? Чому для інших країн зближення із Росією – стратегічна мета, а для українських націоналістів – привід для повстання проти влади?
ответ:
Богдан Бенюк
Доброго дня всім. Я переглянув всі запитання – вони поділяються на дві категорії: від тих, хто підтримує ті діяння, які в є в нашій країні, та від тих, хто не підтримує.
З приводу першого запитання. Від вас надійшла велика кількість запитань, то я вас подумки назвав вас Почемучкою. Мабуть, нам треба було б зустрітися з вами, дивтися в очі один одному і говорити про ті проблеми, які є нагальними для держави.
Ваша позиція з питання мені зрозуміла, так само, як вам зрозуміла позиція, яку захищаю я. І, за великим рахунком, ми говоримо про одне й те саме, але шляхи вирішення проблем є різні, як і мета, для якої ці проблеми вирішуються. Все, що пов’язано з Радянським Союзом, має для мене більше негативу, ніж позитиву. Для вас – навпаки. Сперечатися з вами з приводу того, хто більш правий, немає сенсу, бо у вас свої переконання. То ви, пане Тарасе, й залишайтеся з цими думками, бо немає ніякого бажання вас із вашими поглядами перетягувати або старатися дати зрозуміти позицію любові й патріотизму, бо тільки так я розшифровую слово "націоналіст". Дякую за запитання.
вопрос:
root
Добридень . Скажіть будь-ласка наскільки , на сьогодні , пріорітетніші економічні питання над національними ? По-друге . Коли все таки Свобода буди діяти настільки ж радикально , як вона себе позицієнує ?
ответ:
Богдан Бенюк
Пріоритетність економічних питань над національними – як на мене, ці питання не можна розривати, не можна говорити, що треба зробити першим, що – другим. Але в історії людства є прекрасні випадки, коли дух перемагає, витягує і допомагає врятувати величезну кількість надбань, навіть тоді, коли здавалося б, що кишеня твоя порожня. Виявляється, любов до своєї Батьківщини таки вимірюється глибиною власної кишені. І для мене, як для громадянина України, найперше – національні проблемні питання, вони найважливіші.
Думаю, найближчим часом ми побачимо в нашій країні перевибори. Але перевибори не тільки депутатів Верховної Ради, але в першу чергу – президента держави, який разом із командою заслуговує на те, щоб ці вибори відбулися якомога швидше. І криза влади сприяє цьому. Наступного тиждня (ми з вами зустрічаємося 14 березня), на якому має відкритися сесія ВР, сесія не запрацює, на жаль. Тому що більшість не вміє йти на рівні переговори. Вона звикла вести свої бесіди з позиції сили. А ситуація уже змінилася.
вопрос:
root
Що треба зробити для того, щоб українці знали правдиву історію про Бандеру, Коновальця, ОУН-УПА? Бандера і Коновалець - народні Герої України і ніякі суди їх цього високого звання не можуть позбавити.
ответ:
Богдан Бенюк
Один мій знайомий розповів цікаву історію про вивчення історії під час існування толталітарної радянської системи. В жодному підручнику не було написано ні про період першої революції 1917-1921 років в Україні, ні про початок Другої світової війни, ні про історію ОУН-УПА. Але батьки, дідусі, родина переповідали вдома, тихенько, дійсну історію України. І вона сьогодні потихеньку заповнює всі прогалини, або «білі листки», офіційної державної історії України. І тому, щоб знати історію України, треба просто хотіти знати її. А джерела знаходяться різноманітні.
вопрос:
root
Як Вам історія з депутатом Власенко?
ответ:
Богдан Бенюк
Дякую, шановний Одесит, за справжнє одеське запитання. А як вам історія із підписанням Харківських угод? А як вам історія з Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком...? Можна продовжувати до бескінечності. Якщо довіритися рішенню суду і повірити у правдивість рішень, які в першу чергу порушив комітет Верховної Ради, що відбулося засідання комітету, а це не доказово, а потім яке право мав суд вирішувати ці питання, пов’язані з депутатським мандатом, а на це першочергове право депутатів ВР, і якщо повірити, що наш суд не ангажований, то ми зрозуміємо, що ця подія з паном Власенком є початком майбутніх розборок із депутатами ВР, які матимуть полярний погляд до поглдів Партії регіонів. І тому вирішити це питання зможемо ми всі разом, коли не тільки депутати ВР, але й виборець України, буде захищати законність і Конституцію країни.
Сподіваємося на вашу підтримку, шановний Одесит. Співаю на вашу адресу: "Есть город, который я вижу во сне, о, если б вы знали, как дорог..."
вопрос:
root
Добридень. Чи підтримуєте Ви ідею легалізації в Україні подвійного громадянства і чому? Цей законопроект має шанс на прийняття? Дякую.
ответ:
Богдан Бенюк
Ден, добрий Бен, добрий день... Ні в якому разі подвійне громадянство не повинно бути узаконено в нашій державі. Добраніч.
вопрос:
root
Чи вигідні насправді зараз опозиції повторні вибори до ВР? Ви настільки впевнені у більш успішному результаті? І, взагалі, повторні вибори - це знову шалені гроші на кампанію... Чому їх не пустити краще на якесь благе діло?
ответ:
Богдан Бенюк
От ті кошти й треба пустити на благе діло – щоб влада з кожними виборами очищалася. І тому майбутні вибори конче потрібні. Якщо себе влада позиціонує із сили тиску.
вопрос:
root
Наскільки вибагливий наш театральний глядач, за вашими оцінками, у порівнянні з закордонним чи російським?
ответ:
Богдан Бенюк
Жодної різниці між глядачем немає. Якщо вміло і добре зроблена вистава (а вистава – це товар), то цей товар купується і приймається в будь-якому куточку не тільки України. Підтвердженням цього є вистава "Швейк", яке живе вже 17 років й стала переможницею багатьох театральних фестивалів. Якщо глядач відчуває тепло твоєї душі, він знімає навушники і переклад йому не потрібен, бо в такому випадку розмовляють фібри душевні. І це – найвище, до чого прагне артист.
вопрос:
root
На кого розраховані ті вистави, що привозяться до Києва, ціна квитка на які часто близько тисячі гривень, а той більше? Здебільшого це стосується вистав, що привозять російські театри, де є дуже відомі впізнавані обличчя... Адже той, хто справді закоханий в театр (а часто це студент чи вчитель) не може собі дозволити такого задоволення.
ответ:
Богдан Бенюк
У світі існує поняття відвідуваності громадянами тієї чи іншої держави театральних заходів. У відсотковому відношенні Україна не відрізняється від інших держав, бо в середньому всього 4-5% від усього населення відвідують театр. Але повезе тільки тому, хто попаде дійсно на велике театральне дійство, і у нього з’явиться бажання ще раз прийти до театру.
А ті вистави, які привозяться до Києва, розраховані на глядача, який потребує зустрічі із тими артистами, із тією драматургією, із тим "джентельменським поводженням" до наших глядачів. І якщо вистава низькопробна, то це – звичайний театральний грабунок. І нормальний глядач наступного разу не пішов би на вистави такого колективу. В тому то й вся біда, що гастрольний паспорт на кожну виставу видається без усіляких обмежень, а ви вже, шановні глядачі, самі дивіться, чи ви купили якість, чи ні.
вопрос:
root
Як Ви вважаєте, може бути спільний підручник з історії в Україні, і в Росії? Я вважаю, що не може бути. У нас різні погляли на історію і Україна має знати свою історію з нашого УКРАЇНСЬКОГО погляду на всі ці події.
ответ:
Богдан Бенюк
Шановний Одесит, ви стільки мені сьогодні поставили запитань – дай вам Боже здоров’я! Головне, що ви питаєте і самі ж даєте відповідь. І я з вами згоден.
Не можуть дві господині одночасно варити борщ. Правда, вони можуть жити разом, але це вже буде гарем і борщу там не зварять. Тому-то історію свою кожен народ пише сам, не залучаючи до цієї роботи навіть найближчих рідних. Дякую вам.
вопрос:
root
Як Ви ставитесь до таких слів як "міліціянт", "етер"...? Мені це не подобається. Якось звичніше "міліціонер, ефір".
ответ:
Богдан Бенюк
Запозичення іншомовних слів до нашої мови і їхнє вимовляння говорить про те, що наша мова жива, що вона розвивається. Але до повернення слів, які були вилучені ще до середині минулого століття також треба повертатися. І, повірте, словниковий запас буде величезним. І слово "міліціянт" або "міліціонер" найближчі наші сусіди поміняли. Так що таймер існування слова "етер" у нашій мові також обмежений.
вопрос:
root
Що може бути українською національною ідеєю? Для мене - заможна і красива Україна!!! А для Вас?
ответ:
Богдан Бенюк
Добрий день, шановний Одесит. Давно не бачилися. Знову ж ви даєте запитання і відповідаєте.
Але до заможної і красивої ще треба додати розумну і т.д., тобто все, що пов’язано з міццю, силою, духовністю, історичним корінням і метою, для чого ми будуємо таку державу. Дякую.
вопрос:
root
Я вважаю, що сьогодні в Україні неукраїнська влада! Ви згоден?
ответ:
Богдан Бенюк
И снова здравствуйте! Нам треба було зустрітися чотири дні тому – я в культурному центрі в Одесі грав виставу і міг дати відповіді на всі ці запитання, але якщо цього не сталося, то спілкуємося сьогодні.
І я також вважаю, що сьогодні в Україні неукраїнська влада. Згоден.
вопрос:
root
Вітаю Вас з обранням нового Папи Римського? Які у Вас перші враження?
ответ:
Богдан Бенюк
Добрий вечір. Вітаю і вас.
По-моєму, Папа – симпатичний, душевний і добрий чоловік. З тієї інформації, яку ми отримали, ми бачимо, що він веде добропорядний спосіб життя. І, як на мене, це добре. Сподіваюся, що він буде добрим пастором для однієї із найбільших релігій світу. І радий за римо-католиків, що вони це обрання зробили швидко.
вопрос:
root
Я категорично проти федералізіції України! А Ви?
ответ:
Богдан Бенюк
Я радий знову зустрітися з вами. Нас запідозрять у підставі. Бенюк дає однобокі відповіді, а Одесит – однобокі запитання. Жартую.
Дякую вам, бо ви – небайдужий чоловік, і за це дякую.
Україна – унітарна держава. А федералізація – це крок до знищення унітарності держави. Я, як і ви – проти.
вопрос:
root
1. Чому для Вас держава Україна понад усе, як за радянські часи? Чому головна не людина у державі? Чому Ви пропонуєте тоталітарну державу, що стоїть над людиною?
2. Як визначити хто з нас двох більше українець? Що буде, якщо мої діти одружаться чи вийдуть заміж не за українця? Як перевіряти дійсну національність людей? Чи не буде як з Жиріновським – головний руський ліберал-жидофоб виявився жидом?
3. Чи не через Ваш профашизм ЄС і Росії викидають Україну із торгівлі газом, країни ЄС стають замість України економічними партнерами Росії, транзитними країнами для російського газу?
4. Чому за часи Ющенка Україна перестала на пряму закупати туркменський газ? Чому Україна вже купляє російський газ у ЄС? Чи повинні Тимошенко і Ющенко відповідати за провальну (профашистську) зовнішню політику і економічний крах України у галузі енергетики?
5. Наскільки ЄС Нам друзі, якщо вони перетягнули на себе від України ВСІ проекти з видобутку і транспортуванню російського газу, а разом і з цим – знижки на газ (як єдині економічні партнери Росії у поточних проектах в енергетичній галузі)?
ответ:
Богдан Бенюк
Пане Тарасе, у мене сьогодні два співбесідники – ви та Одесит. І так цікаво дивитися на ваші запитання, бо я собі уявляю, які ви, який ваш характер, скільки вам років, і скільки ви були в комсомолі. Я в комсомолі був 10 років, але у мене такої туги за Радянським Союзом немає.
Якщо ви уважно почитаєте Програму порятунку українців, яку декларує ВО "Свобода", то ви там із великою радістю побачите, що таких запитань, як ставите ви, "Свобода" не вирішує. "Свобода" думає про повагу до кожного громадянина України, а те, що пишете ви, видно, залишилося у вас із давніх давен. Я переконаний, що немає у світі сталих речей, все розвивається. Повірте, це – правда. І коли б ми сказали, що все, ми досягли якоїсь вершини, на цьому б розвиток припинився. І тому, мені здається, треба з більшою сміливістю відкидати ті постулати, які ще йдуть від радянської ідеології.
вопрос:
root
Які перспективи прийняття нормального Закону про мови в Україні?
ответ:
Богдан Бенюк
Як кажуть в Одесі: з приємним чоловіком приємно поговорити.
З приводу Закону про мови і вашого запитання – непросто будуть розгортатися події у ВР, за умови якщо вона запрацює, бо ми зараз із вами бачимо, що в нашому житті процвітає фарисейство, де навіть звичні слова "вмілі" люди трактують по-іншому. І ми ще з вами в нашому житті побачимо не один мовний "викид". Закон про мови має в першу чергу думати про розвиток державної української мови і розвиток тих мов, народи яких історично походять із сучасної території України. Тобто ті країни, які мають материнську державу і мову, не входять до переліку тих мов, які потребують захисту. І тому боротьба з приводу цього закону буде непростою.
вопрос:
root
Як Ви ставитеся до мера Одеси Костусєва - ненажерливого українофоба?
ответ:
Богдан Бенюк
Знову здрастуйте, дорогий мій, шановний Одесит!
Про вашого мера, пана Костусєва, ходить багато легненд. І коли він перебував при центральній владі у Києві, і коли він очолював антимонопольний комітет, і тепер, коли він мерує в мерії Одеси, але ходять "слухи", що позиція мера Одеси похитнулася, бо на це крісло зазіхає багато високоповажних людей, які складають основу ПР. Так що у нас ще все попереду.
А те, що Україна знає героїв, які не люблять тільки той народ, на території якого вони народилися, мови, і абсолютно себе не пов’язують із цією територією – вони мають на це право. Але це прикро нам, українцям.
вопрос:
root
Чому наш інформаційний простір заполонив російський ширпотреб? Як з цим боротися?
ответ:
Богдан Бенюк
Ваше запитання було надіслано вчора ввечері – чому ви дивитеся цей "ширпотреб"? Там така класна Ліга чемпіонів! І, повірте, друже, що ефірний простір – у ваших руках. Одним порухом руки ви виключаєте "дебілізатор". От і все.
вопрос:
root
Коли в Україні буде єдина помісна УКРАЇНСЬКА православна церква?
ответ:
Богдан Бенюк
Зрозумів, чому вам не спиться. Ви тільки що дізналися, що обрали Папу і одразу подумали про Неньку – правильно! Я теж про це думаю. Але коли білий димок піде біля Софійського собору – це ще треба почекати. Бо наші не вміють за два дні домовитися – нам треба століття.
вопрос:
root
Сьогодні СБУ захищає Україну від внутрішніх ворогів? Вони вже совсім розійшлися при потуранні влади.
ответ:
Богдан Бенюк
Ви – хороший співрозмовник. Давайте два мудрі чоловіки поговорять між собою.
Абревіатура СБУ – я її розшифровую так: Служба Божа України або ж Служба Бенюків України. Друге мені більше подобається. І правильно, що вона нас захищає від внутрішніх ворогів, адже зовнішніх ворогів у нас немає? Та й не тільки СБУ керується тією дорогою – і уряд на чолі з Кабінетом міністрів, і Президент. Вони, мені здається, не дуже-то довіряють українському народу. Може, й правильно роблять. От СБУ їх і прикриває. Але ви про цю інформацію нікому не розказуйте, це конфеденційно.
вопрос:
root
Пане Богдане, доброго дня! У мене до Вас питання не як до політика, а як до людини театру, якщо дозволите. 1) На Вашу думку, роботу кого з сучасних російських та українських акторів повинен побачити на сцені кожен, хто є шанувальником театрального мистецтва? 2) Як ставитеся до російських антреприз, які часто привозять у Київ? 3) Що заважає розвиватися українському театру, по-Вашому (окрім фінансової сторони)?
ответ:
Богдан Бенюк
Шановна Інго, дякую вам, що ми від політики переходимо до творчої політики. Бо репертуарна політика кожного творчого закладу не менш важлива, ніж для держави національна ідея.
Що дивитися, кому і коли – вибирає сам глядач. А український театр розвивається, і досить потужно. Про це говорять театральні фестивалі, які відбуваються в різних куточках України. Шкода, що у нас немає загальноукраїнської театральної премії – всеукраїнської пекторалі. Але у скорому часі, я думаю, це станеться, і ми будемо більше поінформовані про театральний процес, що відбувається у нашій країні. Повірте, щоб знати своїх артистів, режисерів, прекрасні театральні постановки, треба бути проінформованим. А ЗМІ України не люблять ні українських акторів, ні українських режисерів, а, значить, вони не люблять і себе. Ось коли з’явиться любов до себе, тоді ми відчуємо, які цікаві процеси відбуваються в Україні в області театрального мистецтва. Дякую, Інго.
вопрос:
root
akzarho: Пан Богдан, как вы, украинский националист, унизились до роли Швейка - у вашего героя диагноз "идиотизм", и это вы человек, укр. националист, имеющий финансовую возможность спонсировать многие тысячи гривен на выборную компанию. Русофоб - это ваш диагноз. Замечу вышиванку любил носить Никита Хрущев. Тот самый Хрущев, коммунист - палач украинских националистов. Не в вышиванке дело, а в поступках.
ответ:
Богдан Бенюк
Пане Акзархо, дякую за запитання. Дякую за діагноз. Приємно, коли людина вміє виносити діагнози, а, значить, вміє виносити вироки і, мабуть, змогла би ці вироки виконувати. Сумний саркастичний жарт – вибачте.
Бачите, все-таки акторська депутатська доля зовсім інша: ти навиду, тобі всі можуть "допомогти", вказавши на твої "недоліки", а це питання непросте. Роль Швейка – це роль і вистава, яка йде і по сьогоднішній день. І той партнер, який грає зі мною в цій виставі – Анатолій Хостікоєв, і той розголос, який має ця постановка, говорять про протилежне до того, що говорите ви.
І ще одне – часто в Києві на перехрестях, коли горить червоне світло, люди просять гроші, і по вигляду того чи іншого чоловіка ти сам вибираєш допомогти чи не допомгти, і спрацьовує психологічна річ, де ти комусь даєш, пробачте, подачку, а комусь – ні. Одна моя знайома сказала, що краще подавати, ніж просити. І в цьому є велика мудрість. І тут я уже сам розберуся в питанні, куди і як направляти кошти, і якою глибиною своєї кишені вимірювати любов до своєї держави.
вопрос:
root
DVS1310: В чем отличие Вашего героя в фильме = В бой идут одни старики=, от Вас нынешнего???
ответ:
Богдан Бенюк
DVS1310, прийом! Як чуєш?
На ваше запитання даю конкретну відповідь: я у фільмі "В бой идут одни старики" не знімався, до славнозвісної ескадрильї Бикова не маю ніякого відношення. Я маю відношення до танкової атаки Бикова у фільмі "Ати-бати, йшли солдати". Мені в тому фільмі було 17 років, а зараз мені 56 – різниця велика. Та й ремеслом своїм я вже краще володію, ніж у 17 років. Так що змін багато.
А! Ви про ідеологію? DVS1310, з ідеологією – повна...
вопрос:
root
Ваше отношение к скорейшей федерализации Украины?
ответ:
Богдан Бенюк
Никакого отношения к скорейшей федерализации Украины. Я – за унитарную страну.
вопрос:
root
Как Вы считаете: Подделка документов - это уголовное преступление или политическое деяние?
ответ:
Богдан Бенюк
Шановний друже, підробка документів – це злочин. Це і Бенюку понятно.
вопрос:
root
Добрий день, пане Богдане! Як Ви вважаєте, що треба зробити в Україні для виправлення катастрофічного стану в гуманітарній політиці? Де державна УКРАЇНСЬКА гуманітарна політика? Дякую.
ответ:
Богдан Бенюк
Добрий день!!! Ви мене питаєте про такі речі, де державна українська гуманітарна політика… А де ж вона може бути, коли державою керують не патріоти України. До зустрічі.
вопрос:
root
Как можно состоять в "сволоте" , где лозунг " Москаль хороший - это мертвый москаль ", а работать в России , которая единственная помогает тебе выживать ?! А форма упа очень тебе подходит !!!
ответ:
Богдан Бенюк
adiga, доброго дня. Своє запитання ви надіслали о 15.00 – ви, мабуть, ще не обідали, бо запитання ваші їжакуваті. І у мене таке відчуття, що ними ви хотіли мене підколоти і образити – це вам вдалося.
До речі, цей, як ви пишете, "лозунг" – ви самі його написали. А шапка горить на кому?
Дозволю собі нагадати вам одну українську приказку: яблуко під грушку ніколи не падає. Або так, як у мене вдома казали, яке йшло – таке й здибало.
А те, що форма УПА мені підходить – та вона і вам підійде. Поміряйте, спробуйте і подивіться на себе у дзеркало. І там ви побачите, що такі передягнуті люди в тих буремних 40-50-х роках робили антигуманні походи проти мирного населення України, а звинувачували в цьому бійців УПА. Ну, це так, роздуми...
root
З приводу першого запитання. Від вас надійшла велика кількість запитань, то я вас подумки назвав вас Почемучкою. Мабуть, нам треба було б зустрітися з вами, дивтися в очі один одному і говорити про ті проблеми, які є нагальними для держави.
Ваша позиція з питання мені зрозуміла, так само, як вам зрозуміла позиція, яку захищаю я. І, за великим рахунком, ми говоримо про одне й те саме, але шляхи вирішення проблем є різні, як і мета, для якої ці проблеми вирішуються. Все, що пов’язано з Радянським Союзом, має для мене більше негативу, ніж позитиву. Для вас – навпаки. Сперечатися з вами з приводу того, хто більш правий, немає сенсу, бо у вас свої переконання. То ви, пане Тарасе, й залишайтеся з цими думками, бо немає ніякого бажання вас із вашими поглядами перетягувати або старатися дати зрозуміти позицію любові й патріотизму, бо тільки так я розшифровую слово "націоналіст". Дякую за запитання.
root
Думаю, найближчим часом ми побачимо в нашій країні перевибори. Але перевибори не тільки депутатів Верховної Ради, але в першу чергу – президента держави, який разом із командою заслуговує на те, щоб ці вибори відбулися якомога швидше. І криза влади сприяє цьому. Наступного тиждня (ми з вами зустрічаємося 14 березня), на якому має відкритися сесія ВР, сесія не запрацює, на жаль. Тому що більшість не вміє йти на рівні переговори. Вона звикла вести свої бесіди з позиції сили. А ситуація уже змінилася.
root
root
Сподіваємося на вашу підтримку, шановний Одесит. Співаю на вашу адресу: "Есть город, который я вижу во сне, о, если б вы знали, как дорог..."
root
root
root
root
А ті вистави, які привозяться до Києва, розраховані на глядача, який потребує зустрічі із тими артистами, із тією драматургією, із тим "джентельменським поводженням" до наших глядачів. І якщо вистава низькопробна, то це – звичайний театральний грабунок. І нормальний глядач наступного разу не пішов би на вистави такого колективу. В тому то й вся біда, що гастрольний паспорт на кожну виставу видається без усіляких обмежень, а ви вже, шановні глядачі, самі дивіться, чи ви купили якість, чи ні.
root
Не можуть дві господині одночасно варити борщ. Правда, вони можуть жити разом, але це вже буде гарем і борщу там не зварять. Тому-то історію свою кожен народ пише сам, не залучаючи до цієї роботи навіть найближчих рідних. Дякую вам.
root
root
Але до заможної і красивої ще треба додати розумну і т.д., тобто все, що пов’язано з міццю, силою, духовністю, історичним корінням і метою, для чого ми будуємо таку державу. Дякую.
root
І я також вважаю, що сьогодні в Україні неукраїнська влада. Згоден.
root
По-моєму, Папа – симпатичний, душевний і добрий чоловік. З тієї інформації, яку ми отримали, ми бачимо, що він веде добропорядний спосіб життя. І, як на мене, це добре. Сподіваюся, що він буде добрим пастором для однієї із найбільших релігій світу. І радий за римо-католиків, що вони це обрання зробили швидко.
root
Дякую вам, бо ви – небайдужий чоловік, і за це дякую.
Україна – унітарна держава. А федералізація – це крок до знищення унітарності держави. Я, як і ви – проти.
root
Якщо ви уважно почитаєте Програму порятунку українців, яку декларує ВО "Свобода", то ви там із великою радістю побачите, що таких запитань, як ставите ви, "Свобода" не вирішує. "Свобода" думає про повагу до кожного громадянина України, а те, що пишете ви, видно, залишилося у вас із давніх давен. Я переконаний, що немає у світі сталих речей, все розвивається. Повірте, це – правда. І коли б ми сказали, що все, ми досягли якоїсь вершини, на цьому б розвиток припинився. І тому, мені здається, треба з більшою сміливістю відкидати ті постулати, які ще йдуть від радянської ідеології.
root
З приводу Закону про мови і вашого запитання – непросто будуть розгортатися події у ВР, за умови якщо вона запрацює, бо ми зараз із вами бачимо, що в нашому житті процвітає фарисейство, де навіть звичні слова "вмілі" люди трактують по-іншому. І ми ще з вами в нашому житті побачимо не один мовний "викид". Закон про мови має в першу чергу думати про розвиток державної української мови і розвиток тих мов, народи яких історично походять із сучасної території України. Тобто ті країни, які мають материнську державу і мову, не входять до переліку тих мов, які потребують захисту. І тому боротьба з приводу цього закону буде непростою.
root
Про вашого мера, пана Костусєва, ходить багато легненд. І коли він перебував при центральній владі у Києві, і коли він очолював антимонопольний комітет, і тепер, коли він мерує в мерії Одеси, але ходять "слухи", що позиція мера Одеси похитнулася, бо на це крісло зазіхає багато високоповажних людей, які складають основу ПР. Так що у нас ще все попереду.
А те, що Україна знає героїв, які не люблять тільки той народ, на території якого вони народилися, мови, і абсолютно себе не пов’язують із цією територією – вони мають на це право. Але це прикро нам, українцям.
root
root
root
Абревіатура СБУ – я її розшифровую так: Служба Божа України або ж Служба Бенюків України. Друге мені більше подобається. І правильно, що вона нас захищає від внутрішніх ворогів, адже зовнішніх ворогів у нас немає? Та й не тільки СБУ керується тією дорогою – і уряд на чолі з Кабінетом міністрів, і Президент. Вони, мені здається, не дуже-то довіряють українському народу. Може, й правильно роблять. От СБУ їх і прикриває. Але ви про цю інформацію нікому не розказуйте, це конфеденційно.
root
Що дивитися, кому і коли – вибирає сам глядач. А український театр розвивається, і досить потужно. Про це говорять театральні фестивалі, які відбуваються в різних куточках України. Шкода, що у нас немає загальноукраїнської театральної премії – всеукраїнської пекторалі. Але у скорому часі, я думаю, це станеться, і ми будемо більше поінформовані про театральний процес, що відбувається у нашій країні. Повірте, щоб знати своїх артистів, режисерів, прекрасні театральні постановки, треба бути проінформованим. А ЗМІ України не люблять ні українських акторів, ні українських режисерів, а, значить, вони не люблять і себе. Ось коли з’явиться любов до себе, тоді ми відчуємо, які цікаві процеси відбуваються в Україні в області театрального мистецтва. Дякую, Інго.
root
Бачите, все-таки акторська депутатська доля зовсім інша: ти навиду, тобі всі можуть "допомогти", вказавши на твої "недоліки", а це питання непросте. Роль Швейка – це роль і вистава, яка йде і по сьогоднішній день. І той партнер, який грає зі мною в цій виставі – Анатолій Хостікоєв, і той розголос, який має ця постановка, говорять про протилежне до того, що говорите ви.
І ще одне – часто в Києві на перехрестях, коли горить червоне світло, люди просять гроші, і по вигляду того чи іншого чоловіка ти сам вибираєш допомогти чи не допомгти, і спрацьовує психологічна річ, де ти комусь даєш, пробачте, подачку, а комусь – ні. Одна моя знайома сказала, що краще подавати, ніж просити. І в цьому є велика мудрість. І тут я уже сам розберуся в питанні, куди і як направляти кошти, і якою глибиною своєї кишені вимірювати любов до своєї держави.
root
На ваше запитання даю конкретну відповідь: я у фільмі "В бой идут одни старики" не знімався, до славнозвісної ескадрильї Бикова не маю ніякого відношення. Я маю відношення до танкової атаки Бикова у фільмі "Ати-бати, йшли солдати". Мені в тому фільмі було 17 років, а зараз мені 56 – різниця велика. Та й ремеслом своїм я вже краще володію, ніж у 17 років. Так що змін багато.
А! Ви про ідеологію? DVS1310, з ідеологією – повна...
root
root
root
root
До речі, цей, як ви пишете, "лозунг" – ви самі його написали. А шапка горить на кому?
Дозволю собі нагадати вам одну українську приказку: яблуко під грушку ніколи не падає. Або так, як у мене вдома казали, яке йшло – таке й здибало.
А те, що форма УПА мені підходить – та вона і вам підійде. Поміряйте, спробуйте і подивіться на себе у дзеркало. І там ви побачите, що такі передягнуті люди в тих буремних 40-50-х роках робили антигуманні походи проти мирного населення України, а звинувачували в цьому бійців УПА. Ну, це так, роздуми...