Магазин Autom.com.ua: для тих кто розуміє зручність зарядного пристрою для акумулятора авто

Якщо ви бажаєте експлуатувати АКБ на своєму автомобілі якнайдовше, заряджайте його згідно з інструкцією виробника якісним зарядним пристроєм.

Продукція з Китаю, масово представлена на українському ринку, дуже рідко відповідає нормам виробників АКБ, до того ж має недостатній ресурс (швидко виходить з ладу). Зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів від італійської компанії Telwin вирізняються відмінною якістю і довговічністю. Апаратура даної європейської марки активно експлуатується не тільки автовласникам, а й фірмовими СТО.

Сайт Автомеханіка пропонує зарядні пристрої для авто, а також:

— АКБ;

— тестери;

— німецьке обладнання "Hazet"

Переваги для клієнтів Autom.com.ua

Купуючи італійські зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів, ви отримуєте сучасне, високотехнологічне обладнання, яке самостійно керує циклом заряджання акумуляторної батареї (АКБ) за технологією TRONIC (електронне управління струмом заряду, з його автоматичним перериванням та відновленням, коли це необхідно). Електроніка зарядного пристрою сама визначить стан батареї, підбере для неї оптимальний режим заряджання (параметри обираються згідно з визначеної ємності, наявних ознак десульфітаціі пластин).

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора фірми Telwin може заряджати батарею як у звичайному режимі (MIN), так і в швидкому (BOOST). Окрім того, виробник запрограмував свої пристрої на підтримку додаткових режимів, таких як:

— гнучкі характеристики (CHARGE) — подовжують період експлуатації навіть старих АКБ з вільним електролітом (WET);

— буферний режим (TRONIC) — підходить найліпше для герметичних АКБ серії AGM/GEL/START — STOP.

Зарядне для автоакумулятора може забезпечувати різну напругу заряджання (6/12/24 та 48 . Пуско-зарядна апаратура Telwin може використовуватись як на легкових авто, так і на вантажівках та спецтехніці.

Сейчас вы просматриваете новость «Магазин Autom.com.ua: для тих кто розуміє зручність зарядного пристрою для акумулятора авто». Другие экономические новости читайте в разделе «Деньги». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять