Як 53-тя бригада стала кісткою в горлі для ДНРівців

Після навчань на полігоні бригада повернулася на передову і вже "привітали" з поверненням на фронт.

Є такі населені пункти, які за два роки війни не сходили з лінії вогню.

Такі, де місцеве населення знає наших воїнів по позивним. Такі, про які не знати неможливо, навіть якщо ви повністю виключили війну зі свого буденного життя.

Скільки разів ви чули в новинах про населені пункти Зайцеве, Майорськ? Навіть якщо повністю відмежовуєтесь від війни. Якщо перемикаєте телеканали, щоб лише не чути про події на Сході.

Під час "перемир'я" там щовечора чути розриви снарядів. А нещодавно міна прилетіла зранку і там загинув Дмитро Годзенко, "Годзила" з 17-го батальйону 57-ї бригади. Якого потім проводжали на Майдані.

Зайцеве, Майорськ, північна частина Горлівки дуже близько до самого окупованого міста і ЗСУ там, як кістка в горлі для денеерівців. Сепаратисти ніяк не збагнуть, що небажані ані тут, ані взагалі на Донбасі. Бої там точаться, попри так зване перемир'я чи заборону певної зброї.

Саме ця частина фронту тепер під відповідальністю 53-ї окремої механізованої бригади. Бригада була сформована наприкінці 2014 року у Рівненській області. Брала участь у обороні частини кордону на Луганщині. Від Станиці Луганської до Біловодська. Літо 2015-го у бригаді називають найгіршим. Тоді бійці обороняли Авдіївку, Верхньоторецьке, Новгородське. І саме тоді для них були найзапекліші бої. Бригада втратила того літа 25 своїх бійців.

Зараз, після навчань на полігоні, 53-тя бригада повернулася на передову. У новий для себе район. Їх вже "привітали" з поверненням на фронт. За кілька днів, як 53-тя зайняла позиції, вже є поранені. Ворог пильно вивчає можливості наших бійців, підходячи до них навіть до 30 метрів.

Думаю, ви вже знаєте, для чого хлопцям потрібні тепловізори. А значить, наша з вами робота ще потрібна.

Один Pulsar HD 38S коштує 2500 долл.

Хлопці кажуть, що кожен із них налаштований гідно виконувати завдання, бо якщо погано робити свою справу, хтось може загинути.

Наша з вами ціль забезпечити хлопців на нульовій лінії тепловізорами та вберегти їхнє життя.

Дар'я Бура

Проект "Повернись живим"

Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Всі реквізити і контакти тут: https://goo.gl/kpfuyT  

Є такі населені пункти, які за два роки війни не сходили з лінії вогню. Такі, де місцеве населення знає наших воїнів п...

Опубліковано Повернись живим 8 квітня 2016 р.
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять